CMYK COPY , Yeni Nesil Matbaacılık. Günümüzün en büyük sıkıntısı zamana yetişememek. Her şey, bir yarış içindeymiş gibi, zaman hiç kimseye yetmiyor. Her iş acele, acil, çok acil! Hayatın bu baş döndürücü hızı belkide en çok reklam ve matbaacılık sektörünü etkiledi. Bizde acil işlere çözüm üretebilmek için dijital teknolojiye yatırım yaptık. Baskı öncesi, baskı, baskı sonrası, iç mekan ve dış mekan baskı makinalarınıbir araya topladık. İşleriniz Ne Kadar Acil Olursa Olsun Çözümü CMYK COPY'de ...


Deneyimli ekip ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde, aklınıza gelebilecek her türlü basılı ürünü, adet sınırlaması olmaksızın, en hızlı ve hatasız bir şekilde üretiyoruz. İsterseniz değişken data ile davetiyelerinizi davetlinin adına özel, sunum dosyası veya kataloglarınızı  kişiye özel olarak hazırlıyoruz.


Tasarım departmanımızdaki profesyonel ekip arkadaşlarımızla kurumsal veya özel işlerinizi tasarlayabilmenin yanında sizin hazırladığınız dosyalarıda istediğiniz adet ve ebatta baskısını yapabiliyoruz.


Baskı öncesinden gelen matbaacılık deneyimimizden dolayı matbaacılığı çok iyi biliyor ve işinizi kendi işimiz gibi önemsiyoruz. Bölgenin en teknolojik ve en hesaplı baskı merkezi olarak, teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimize uyarlıyoruz.


Makina parkurumuzun yüksek verimliliği ve deneyimli personelimiz sayesinde baskıyı üzerinizden alıyor, zamanı size bırakıyoruz.

İletişim

Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için